SAKARYA Mutfak Tezgahı | KARMER MERMER

Sakarya mermer imalatı nda uzun yılların verdiği tecrübe kalitenin gücünden bugünlerin saygınlığını kazandık. Sakaryada mermer üretimi ni bir seviye daha yukarı çıkarttık. Ülke çapında Sakarya’mızın konumunu yukarı taşımak, seviyesini arttırmak bizim başlıca hedeflerimizdendir. Başta tüm Türkiye ve Sakarya olmak üzere Karmer Granit Mermercilik olarak en kaliteli ürünleri en uygun fiyata üretmek ve aynı zamanda, bunu müşterilerimize en hızlı şekilde ve yüksek memnuniyet seviyesinde sunmak, bizim için en önemli unsurlardandır.

Sizlerin memnuniyeti bizi yukarı taşıyan, hedeflerimizi ulaştıran en önemli nimetlerimizdendir. Kısacası sakarya mermer firması olarak bizim için en değerli unsur müşterilerimizin kıymetli görüşleridir. Önümüzdeki çalışma süresince sizin görüş ve önerilerinizi dikkate alarak yeni rotalar çizmeye devam edeceğiz.Sakarya mermer imalatı nda uzun yılların verdiği tecrübe kalitenin gücünden bugünlerin saygınlığını kazandık. Sakaryada mermer üretimi ni bir seviye daha yukarı çıkarttık. Ülke çapında Sakarya’mızın konumunu yukarı taşımak, seviyesini arttırmak bizim başlıca hedeflerimizdendir.

Sakarya mermer 3000 m2 üzerine kurulu tesisimizde yüzlerce perakende müşterimize toplam 750 metrekare mermer, granit, traverten ve çimstone üretimi gerçekleştirmektedir. Üretim son teknoloji ekipmanlarla seri bir şekilde ihtiyacınıza uygun gerçekleşmektedir. Hatasız üretimi Sakarya’da gerçekleştiren firmalardan olmanın gururumu yaşıyoruz. Size verdiğimiz adapazarı mermer imalatı hizmetini yüklenen Karmer Mermer, size özel hizmetleri size özel imkanlarla sunmaya devam ediyor. Hemen bize mail adresimiz ile telefon ve adresimize ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

SAKARYA BASAMAK İMALATI, SAKARYA MERMER, ADAPAZARI MERMER

İletişim

Tel: 0264 241 80 17
Mail: info@karmermermer.com
Adres: Dilmen mahallesi Akşemsettin caddesi No. 70 Adapazarı Sakarya

Bizi Ara